KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 1. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 MUHAMMED FURKAN SARIOĞLU 1. Sınıf Başçiftlik İlkokulu Başçiftlik
2 YASİN DEMIR 1. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
3 YAKUP ATEŞ COŞKUN 1. Sınıf Özel Erbaa Sınav Koleji İlkokul Erbaa
4 ONUR YILDIRIM 1. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
5 NESRIN YAMAN 1. Sınıf Atatürk İlkokulu Erbaa
6 ELIF NAZ ÇETİNKAYA 1. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
7 ÖYKÜ ÖCAL 1. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
8 AHMET SAMI YILMAZ 1. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
9 LATIFE BAÇ 1. Sınıf Tepeşehir İlkokulu Erbaa
10 AHSEN GÖKÇE 1. Sınıf Karşıyaka İlkokulu Merkez
11 FATMA BERRA KÖSE 1. Sınıf Halil Rıfat Paşa İlkokulu Merkez
12 ELİF ECE AÇIKEL 1. Sınıf Halil Rıfat Paşa İlkokulu Merkez
13 MERYEM ÇENGEL 1. Sınıf Kemal Arat İlkokulu Merkez
14 EYMEN ELIBOL 1. Sınıf Kemal Arat İlkokulu Merkez
15 İDİL GÜNEŞ AKDOĞDU 1. Sınıf Halil Rıfat Paşa İlkokulu Merkez
16 MUHAMMED EMİN KOÇYİĞİT 1. Sınıf Bedestenlioğlu İlkokulu Merkez
17 EMRE DUMAN 1. Sınıf Karşıyaka İlkokulu Merkez
18 AHMET DEHA ADIGÜZEL 1. Sınıf Halil Rıfat Paşa İlkokulu Merkez
19 ZEYNEP GÜRSOY 1. Sınıf Karşıyaka İlkokulu Merkez
20 SELMA KOŞAR 1. Sınıf Özel Bilgi İlkokulu Merkez
21 ELIF ADA DURSUN 1. Sınıf Kemal Arat İlkokulu Merkez
22 FIRAT ERGENÇ 1. Sınıf Kemal Arat İlkokulu Merkez
23 ZEYNEP EBRAR ŞAHiN 1. Sınıf Halil Rıfat Paşa İlkokulu Merkez
24 BATURALP BILGIC 1. Sınıf Özel Tokat Ayışığı İlkokulu Merkez
25 ELIF UÇAR 1. Sınıf Kemal Arat İlkokulu Merkez
26 EYLÜL DERIN DOĞAN 1. Sınıf Halil Rıfat Paşa İlkokulu Merkez
27 TALHA TAMTÜRK 1. Sınıf Ulvi Saime Kaya İlkokulu Niksar
28 EBRAR DOĞAN 1. Sınıf Mahmudiye İlkokulu Niksar
29 ZEYNEP SU YILMAZ 1. Sınıf Ulvi Saime Kaya İlkokulu Niksar
30 MUSTAFA ARDA GÜL 1. Sınıf Atatürk İlkokulu Pazar
31 BEREN MELEK EROL 1. Sınıf Atatürk İlkokulu Pazar
32 MEHMET KEREM ŞAHİN 1. Sınıf Atatürk İlkokulu Pazar
33 ELIF BETÜL ÜNSAL 1. Sınıf Kelkit İlkokulu Reşadiye
34 HAMZA BERAT ÖNDER 1. Sınıf Gazipaşa Burhan Aras İlkokulu Reşadiye
35 MEHMET EMİR MACİT 1. Sınıf Atatürk İlkokulu Sulusaray
36 HÜSNA SARE YÜKSEL 1. Sınıf Atatürk İlkokulu Sulusaray
37 HÜSEYİN DAĞDEVİREN 1. Sınıf Sulusaray İlkokulu Sulusaray
38 AYDILGE ATAMAN 1. Sınıf TOKİ Şehit Üsteğmen Çetin Aylar İlkokulu Turhal
39 Emine Ölmez 1. Sınıf Hacılar İlkokulu Turhal
40 EMIR MERT METE 1. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
41 CEMRE KOCAKAHYA 1. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
42 SULTANNUR YILMAZ 1. Sınıf Melik Gazi İlkokulu Zile
43 EKIN KURT 1. Sınıf Mehmet Akif İlkokulu Zile
44 ALİCAN BAYRAMOĞLU 1. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
45 ELIF NISA KAN 1. Sınıf Melik Gazi İlkokulu Zile
46 ZEYNEP SU AKSAN 1. Sınıf Melik Gazi İlkokulu Zile
47 MEHMET AKIF ÖZEN 1. Sınıf Melik Gazi İlkokulu Zile
48 ZÜMRA VERÂ BEYAZ 1. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
49 AZİM AY 1. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
50 ZEYNEB ECRIN GÜNDOĞDU 1. Sınıf Atiye Bekir Dinçerler İlkokulu Zile