KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 2. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 YUSUF ARSLANTAŞ 2. Sınıf Atatürk İlkokulu Almus
2 BETÜL DEMİR 2. Sınıf Altınova İlkokulu Artova
3 MUSTAFA ÖZTÜRK 2. Sınıf Altınova İlkokulu Artova
4 ZEYNEP DOLAY 2. Sınıf Ağmusa İlkokulu Artova
5 MEHMET KEREM KORUCU 2. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
6 TALHA AYAZ AKBULUT 2. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
7 ESLEM BAYRAM 2. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
8 MELEK CEREN ZORLU 2. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
9 DENIZ HIRA UZUN 2. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
10 ELÇİN BÜŞRA AKGÜL 2. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
11 ENES ALI ERBAĞI 2. Sınıf Tanoba İlkokulu Erbaa
12 YAĞIZ ÖZÇELIK 2. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
13 ELIF FEYZA ÇERKEZ 2. Sınıf Kemal Kıvırcıoğlu İlkokulu Erbaa
14 ELIF AZRA GÜN 2. Sınıf Belediye İlkokulu Erbaa
15 İBRAHIM KAYRA TEMUR 2. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
16 EYMEN ŞIVGIN 2. Sınıf Karşıyaka İlkokulu Merkez
17 AYŞE REYYAN ERDOĞAN 2. Sınıf Yunus Emre İlkokulu Merkez
18 BEGÜM BAKIR 2. Sınıf Yunus Emre İlkokulu Merkez
19 MUHAMMED EFE ÇOLAK 2. Sınıf Yunus Emre İlkokulu Merkez
20 UMUTCAN YOLDAŞ 2. Sınıf Yunus Emre İlkokulu Merkez
21 YAREN ÇOLAK 2. Sınıf Ülkü İlkokulu Merkez
22 MUHAMMED TALHA ŞENGÜL 2. Sınıf İbn-i Kemal İlkokul Merkez
23 EYMEN GÜL 2. Sınıf İbn-i Kemal İlkokul Merkez
24 ELIF SUDE ÇAKMAK 2. Sınıf Melik Ahmet Gazi İlkokulu Merkez
25 REYYAN TEMÜR 2. Sınıf Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu Merkez
26 EYMEN GÖKGÜN HAYTA 2. Sınıf Kemal Arat İlkokulu Merkez
27 MIHRIMAH TÜRKOĞLU 2. Sınıf Karşıyaka İlkokulu Merkez
28 ESLEM DENIZ 2. Sınıf Ülkü İlkokulu Merkez
29 ABDURRAHİM KEÇECİ 2. Sınıf Karşıyaka İlkokulu Merkez
30 YENER KAYRA KOÇARSLAN 2. Sınıf Karşıyaka İlkokulu Merkez
31 ESLEM ELIF YANBAKAR 2. Sınıf Yunus Emre İlkokulu Merkez
32 ŞEVVAL GÜNEŞ 2. Sınıf Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu Merkez
33 ZEYNEP MEYRA GÜLER 2. Sınıf Yunus Emre İlkokulu Merkez
34 ÖYKÜ GERÇEKCİOĞLU 2. Sınıf Karşıyaka İlkokulu Merkez
35 ENES KAAN SÖNMEZ 2. Sınıf Mahmudiye İlkokulu Niksar
36 BERRİN DOĞAN 2. Sınıf Mahmudiye İlkokulu Niksar
37 FIRDEVS DEMIR 2. Sınıf Mahmudiye İlkokulu Niksar
38 ZEYNEP İSFENDİYAROĞLU 2. Sınıf Melik Gazi İlkokulu Zile
39 BERRA BABACAN 2. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
40 HAYDAR KEREM OCAK 2. Sınıf Atiye Bekir Dinçerler İlkokulu Zile
41 MELIS DUMAN 2. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
42 ALİHAMZA TANER 2. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
43 RAVZANUR GEZEGIN 2. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
44 MÜZEYYEN MELINAY YÜKSEL 2. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
45 TAYYIP SAID BAL 2. Sınıf Şehit Ümit Günel İlkokulu Zile
46 KEREM BAŞSEVINÇ 2. Sınıf Atiye Bekir Dinçerler İlkokulu Zile
47 BEREN ERDAŞ 2. Sınıf Mehmet Akif İlkokulu Zile
48 BERAT HAMZA YILMAZ 2. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
49 DEFNE AYGÜN 2. Sınıf Atiye Bekir Dinçerler İlkokulu Zile
50 ZÜMRA ÖZKAYNAK 2. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile