KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 3. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 BERAT EFE DEMİR 3. Sınıf Altınova İlkokulu Artova
2 ZEYNEP YAĞMUR ÖZTÜRK 3. Sınıf Altınova İlkokulu Artova
3 ELIF NUR AVCI 3. Sınıf Altınova İlkokulu Artova
4 HASAN GÜVENÇ ÖZTÜRK 3. Sınıf Altınova İlkokulu Artova
5 AZRA YILDIZ 3. Sınıf Kemal Kıvırcıoğlu İlkokulu Erbaa
6 ESLEM NISA SAYIN 3. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
7 SÜNDÜZ UZUN 3. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
8 YAĞMUR YÜCEL 3. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
9 ALAADDİN KORAY ÖZSOY 3. Sınıf Yavuz Selim İlkokulu Erbaa
10 BÜŞRA ERDÖNMEZ 3. Sınıf Atatürk İlkokulu Erbaa
11 BERA NEHİR GÖKÇE 3. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
12 AYŞE ZEHRA TEMİZ 3. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
13 PELINAY TAŞEL 3. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
14 ESLEM RANA BALCI 3. Sınıf Harun Yüksel İlkokulu Erbaa
15 BERAT ARSLAN 3. Sınıf Yavuz Selim İlkokulu Erbaa
16 ELİF YÜKSEL 3. Sınıf Kemal Kıvırcıoğlu İlkokulu Erbaa
17 ZÜMRA ŞAHIN 3. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
18 FURKAN SALIH GÜRELDI 3. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
19 ELİF YAREN TÜRK 3. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
20 MUSTAFA GÜLTEKİN 3. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
21 YUSUF EFE ATEŞ 3. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
22 YUSUF TALHA AKGÜL 3. Sınıf Tepeşehir İlkokulu Erbaa
23 MAHMUT EMİR TEMİZ 3. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
24 AHMET TAHA ÇIRALIK 3. Sınıf Yunus Emre İlkokulu Merkez
25 RABIA TOPRAK 3. Sınıf Gazi Paşa İlkokulu Merkez
26 GÖKTUĞ SOLAK 3. Sınıf Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu Merkez
27 YUSUF BAHADIR SEÇKİN 3. Sınıf Karşıyaka İlkokulu Merkez
28 AHMET MIRAC DELIOGLAN 3. Sınıf İbn-i Kemal İlkokul Merkez
29 BETÜL TOSUN 3. Sınıf Kemal Arat İlkokulu Merkez
30 DERIN SU BOYNUEĞRİOĞLU 3. Sınıf Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu Merkez
31 BUĞLEM SENA GÖKKAYA 3. Sınıf Halil Rıfat Paşa İlkokulu Merkez
32 AYLIN AKBAY 3. Sınıf Kemal Arat İlkokulu Merkez
33 KÜBRA KEVSER KARAMUKLU 3. Sınıf Yunus Emre İlkokulu Merkez
34 UMUT DENİZ YURDAKUL 3. Sınıf Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu Merkez
35 OSMAN BURAK YILMAZ 3. Sınıf Kemal Arat İlkokulu Merkez
36 MERT FATIH KARAGÖLLÜ 3. Sınıf Kemal Arat İlkokulu Merkez
37 BELİNAY ÇELİK 3. Sınıf Gümenek İlkokulu Merkez
38 İREM SU DEMIR 3. Sınıf Mahmudiye İlkokulu Niksar
39 FATMA DOĞAN 3. Sınıf Mahmudiye İlkokulu Niksar
40 AYNUR SU ÖNAL 3. Sınıf Ulvi Saime Kaya İlkokulu Niksar
41 BERTUĞ EZEL KAPLAN 3. Sınıf Büyükata İlkokulu Niksar
42 ZEHRA BEGÜM KÖKDUMAN 3. Sınıf Atatürk İlkokulu Pazar
43 ÖZLEM ERYILMAZ 3. Sınıf Gazipaşa Burhan Aras İlkokulu Reşadiye
44 ERAY EMIR TAN 3. Sınıf Fatih İlkokulu Sulusaray
45 AYLİN ÖZÇELİK 3. Sınıf Mimar Sinan İlkokulu Turhal
46 ULAŞ UZUN 3. Sınıf TOKİ Şehit Üsteğmen Çetin Aylar İlkokulu Turhal
47 ELIF SERRA YILMAZ 3. Sınıf Melik Gazi İlkokulu Zile
48 ELIF SENA AKSAN 3. Sınıf Melik Gazi İlkokulu Zile
49 METEHAN GELISKEN 3. Sınıf Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu Zile
50 BEREN AL 3. Sınıf Evrenköy İlkokulu Zile