KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 10. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 ŞEVVAL ELIBOL 10. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
2 RÜMEYSA ÖZTÜRK 10. Sınıf Artova Çok Programlı Anadolu Lisesi Artova
3 ELIF ALTUN 10. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
4 NURSENA DIRICAN 10. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
5 EMRE CAN ERARSLAN 10. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
6 ELIF DEMIREL 10. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
7 ELANUR AYTEN 10. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
8 HAZAL UYAR 10. Sınıf Karayaka Çok Programlı Anadolu Lisesi Erbaa
9 FATMA RABİA DAĞDELEN 10. Sınıf Erbaa Merkez Anadolu Lisesi Erbaa
10 ENES ATEŞ 10. Sınıf Özel Erbaa Açı Lisesi Erbaa
11 ELIF ANAYURT 10. Sınıf Fatih Anadolu Lisesi Erbaa
12 YILMAZ ATIK 10. Sınıf Coşkun Önder Anadolu Lisesi Erbaa
13 ELANUR BEKTAŞ 10. Sınıf Fatih Anadolu Lisesi Erbaa
14 CANSU BEKDEMIR 10. Sınıf Fatih Anadolu Lisesi Erbaa
15 İLKER ÖZER 10. Sınıf Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Erbaa
16 NEZIHA KARABIYIK 10. Sınıf Erek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erbaa
17 MAHDI GHELEYASI 10. Sınıf Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez
18 NURHAYAT KAYA 10. Sınıf Tokat Merkez İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Merkez
19 NİDA NUR YILDIZ 10. Sınıf Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
20 FATMA ELA ALKAYA 10. Sınıf Şehit Mehmet Han Anadolu Lisesi Merkez
21 MERVE SILA İLRAN 10. Sınıf Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
22 NISA OKUR 10. Sınıf Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
23 RUVEYDA HILAL GÜLEÇ 10. Sınıf Fahriye Arat Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez
24 MELEK ŞEVVAL GÜREL 10. Sınıf Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
25 MERT ALI ÖZBEK 10. Sınıf ULUSLARARASI TOKAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Merkez
26 ECE NAZ AYBEK 10. Sınıf Şehit Aydoğan Aydın Spor Lisesi Merkez
27 ŞEFIKA GÜL 10. Sınıf Tokat Merkez İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Merkez
28 MELIKE OZAKÇA 10. Sınıf Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez
29 EFZA ZEYNEP YETİM 10. Sınıf Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi Merkez
30 MUKADDES TOSUN 10. Sınıf 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Merkez
31 EBRAR YILDIRIM 10. Sınıf Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez
32 EZGI BERIL UÇAR 10. Sınıf Merkez İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
33 SENA BÜŞRA ÖZTÜRK 10. Sınıf Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
34 BEYZA YILDIZ 10. Sınıf Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez
35 BIRKAN CANSU 10. Sınıf ULUSLARARASI TOKAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Merkez
36 YAREN GÜR 10. Sınıf Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez
37 YAREN YETIŞ 10. Sınıf Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
38 AHSEN KAYADELEN 10. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
39 MELİKE ÖZTÜRK 10. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
40 ŞULE ÖZDEMİR 10. Sınıf Niksar Prof. Dr. Mustafa Erol Turaçlı Fen Lisesi Niksar
41 ASLI BAŞKAN 10. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
42 ELIF ŞENDIL 10. Sınıf Sulusaray ÇPL Sulusaray
43 EMİRKAN AĞIL 10. Sınıf Atatürk Anadolu Lisesi Turhal
44 RABIA AYSIMA BAĞ 10. Sınıf Sami Baklacı Anadolu Lisesi Turhal
45 SUDE NAZ DEMIR 10. Sınıf Yeşilırmak Anadolu Lisesi Turhal
46 YAPRAK İLK 10. Sınıf Yeşilırmak Anadolu Lisesi Turhal
47 MERVE BOZDEMIR 10. Sınıf Sami Baklacı Anadolu Lisesi Turhal
48 İREM ÖZÜBEK 10. Sınıf Sami Baklacı Anadolu Lisesi Turhal
49 NACIYE DUYGU 10. Sınıf Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sakarya Anadolu Lisesi Zile
50 MERVE AKDOĞAN 10. Sınıf Dinçerler 75. Yıl Anadolu Lisesi Zile