KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 12. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 ALEYNA ARSLAN 12. Sınıf Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi Almus
2 SINEM YALÇIN 12. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
3 EDANUR ÇIFÇI 12. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
4 NISANUR ÖZTÜRK 12. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
5 ERKAN ÇIFÇI 12. Sınıf Altınova Ortaokulu Artova
6 AFIYET RANA NUR DEMIR 12. Sınıf Erbaa Merkez Anadolu Lisesi Erbaa
7 GAMZE SEVİNDİK 12. Sınıf Abdulhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erbaa
8 RÜMEYSA BOLAT 12. Sınıf Kemal Kıvırcıoğlu Ortaokulu Erbaa
9 SEDANUR BATARYA 12. Sınıf 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Merkez
10 EFE ELMAS 12. Sınıf Ülkü İlkokulu Merkez
12 EMIRHAN YILDIRIM 12. Sınıf Çamlıbel Çok Programlı Anadolu Lisesi Merkez
14 YUSUFCAN SÜER 12. Sınıf Tokat Merkez İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Merkez
15 ŞEVVAL ACAR 12. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
16 ŞERIFENUR YAMAN 12. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
17 CEM BAYRAM 12. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
18 ZEYNEP KARAKAŞ 12. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
19 ZEYNEP KELEŞ 12. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
20 DİLEK ŞUVAK 12. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
21 ASLI KAYADELEN 12. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
22 ASUMAN ŞAHIN 12. Sınıf Ulvi Saime Kaya İlkokulu Niksar
23 TUĞBA YILDIZ 12. Sınıf Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi Niksar
24 ZEYNEP ÇILHOROZ 12. Sınıf Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi Niksar
25 ŞERIFE KIRAN 12. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
26 EMINE AĞCI 12. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
27 Halil İbrahim ŞAM 12. Sınıf Sebahat-İsmet Erdem Anadolu Lisesi Reşadiye
28 BETÜL ARSLAN 12. Sınıf Reşadiye Anadolu İmam Hatip Lisesi Reşadiye
29 NAZAR AKPINAR 12. Sınıf Sebahat-İsmet Erdem Anadolu Lisesi Reşadiye
31 HATICE KANBUR 12. Sınıf Sulusaray ÇPL Sulusaray
32 BUSENUR CORUK 12. Sınıf Sulusaray ÇPL Sulusaray
33 GÜLSÜM ERTEN 12. Sınıf Sulusaray ÇPL Sulusaray
34 BAŞAK ERKUŞ 12. Sınıf 15 Temmuz Şehit Ferhat Koç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Turhal
35 ÖZNUR ERBAŞ 12. Sınıf Şehit Yüzbaşı Erdal Okul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Turhal
36 Cansu Ateş 12. Sınıf Atatürk Anadolu Lisesi Turhal
37 BURCU PELIT 12. Sınıf Yeşilırmak Anadolu Lisesi Turhal
38 AYSIMA KAROĞLU 12. Sınıf Yeşilırmak Anadolu Lisesi Turhal
39 DENIZ BARAN ÖZÜPEK 12. Sınıf Sami Baklacı Anadolu Lisesi Turhal
40 SILA ERYURT 12. Sınıf Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sakarya Anadolu Lisesi Zile
41 TUĞÇENUR MANTAR 12. Sınıf Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sakarya Anadolu Lisesi Zile
42 ESRA TEMÜR 12. Sınıf Dinçerler 75. Yıl Anadolu Lisesi Zile
43 METE CEBE 12. Sınıf Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sakarya Anadolu Lisesi Zile
44 RABIA ÖLMEZ 12. Sınıf Zile Dinçerler Anadolu Lisesi Zile
45 DILARA AKAY 12. Sınıf Dinçerler 75. Yıl Anadolu Lisesi Zile
46 MELİKE ALTUNTAŞ 12. Sınıf Dinçerler 75. Yıl Anadolu Lisesi Zile
47 BEYZA KÖZ 12. Sınıf Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Zile
48 ESRA AKDOĞAN 12. Sınıf Dinçerler 75. Yıl Anadolu Lisesi Zile
49 EBRU MENGI 12. Sınıf Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sakarya Anadolu Lisesi Zile
50 ELİF GÖKÇE ÇİNAR 12. Sınıf Zile Fen Lisesi Zile