2.KİTAP OKUMA YARIŞMASI SONUÇLARI (1 Kasım-31 Aralık 2020)

KİTAP TOKAT PROJESİ 1 KASIM- 31 ARALIK KİTAP OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL SIRALAMALARI

 
 

ALMUS

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

ZEYNEP SİLAHLI

YİĞİT SALİH PARMAKSIZ

BURAK ŞEN

 

OKULU

ATATÜRK İLKOKULU

ATATÜRK İLKOKULU

ATATÜRK İLKOKULU

 

SINIFI

1. SINIF

2. SINIF

4. SINIF

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

BÜŞRA ŞEN

ANIL AYBEK

BURAK COŞKUN

 

OKULU

ALMUS CUMHURİYET YİBO

ALMUS CUMHURİYET YİBO

ALMUS CUMHURİYET YİBO

 

SINIFI

6. SINIF

6. SINIF

6. SINIF

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

EYLÜL YILDIRIM

BUSE ÇELİK

 

 

OKULU

ALMUS ÇPL

ALMUS ÇPL

 

 

SINIFI

9. SINIF

9. SINIF

 

 

ARTOVA

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

MUSTAFA EFE ERDEN

AYŞENUR ÖZTÜRK

SALİH EMİN DOLAY

 

OKULU

ALTINOVA İLKOKULU

ALTINOVA İLKOKULU

AĞMUSA İLKOKULU

 

SINIFI

1. SINIF

2. SINIF

4. SINIF

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

DAMLA KILIÇ

ESMANUR KARABULUT

CEREN DİRİCAN

 

OKULU

GAZİPAŞA ORTAOKULU

GAZİPAŞA ORTAOKULU

GAZİPAŞA ORTAOKULU

 

SINIFI

6. SINIF

6. SINIF

6. SINIF

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

SEVCAN DEMİREL

RABİA AYDIN

ESMA AKGÜL

 

OKULU

ARTOVA ANADOLU LİSESİ

ARTOVA ANADOLU LİSESİ

ARTOVA ANADOLU LİSESİ

 

SINIFI

9. SINIF

9. SINIF

10. SINIF

 

BAŞÇİFTLİK

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

KAYRA BUDANCAMANAK

ZÜMRAN AVŞAR

ESLEM BEYAZIT

 

OKULU

BAŞÇİFTLİK İLKOKULU

ŞEHİT BİROL ŞİMŞEK İLKOKULU

ŞEHİT BİROL ŞİMŞEK İLKOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

BUSE BEYAZIT

SEHER KILINÇ

ŞAHİNNAZ ERARSLAN

 

OKULU

ŞEHİT BİROL ŞİMŞEK ORTAOKULU

ŞEHİT BİROL ŞİMŞEK ORTAOKULU

ŞEHİT BİROL ŞİMŞEK ORTAOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

 

 

 

 

OKULU

 

 

 

 

SINIFI

 

 

 

 

ERBAA

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

PELİNAY TAŞEL

ABDÜLKADİR ÖZGÜL

AYBÜKE ECE YÜKSEL

 

OKULU

MEVLANA İLKOKULU

FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU

FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

SALİHA YAMAN

ECE IRK

ZEYNEP SENA BAÇ

 

OKULU

GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU

HAKİMİYET-İ MİLLİYE ORTAOKULU

MEVLANA ORTAOKUOLU

 

SINIFI

 

 

 

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

ELİFNUR GÜNDÜZ

NEHİR COŞKUN

ELİF ANAYURT

 

OKULU

ERBAA KIZ İHL

ÖZEL AÇI LİSESİ

FATİH ANADOLU LİSESİ

 

SINIFI

 

 

 

 

MERKEZ

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

EGE DÖNMEZ

EMİR KAĞAN  ENGİN

AHMET SALİH ŞAHİN

 

OKULU

 KEMAL ARAT İLKOKULU

YEŞİLIRMAK İLKOKULU

YEŞİLIRMAK İLKOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

MERYEM ILIKOĞLU

DENİZ KARAASLAN

KAĞAN ZENGİN

 

OKULU

GOP ORTAOKULU

26 HAZİRAN ORTAOKULU

ÖZEL AYIŞIĞI ORTAOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

NURTEN ŞAHİN

YAREN GÜR

MEDİNE YURTKULU

 

OKULU

ATATÜRK  ANADOLU LİSESİ

ARİF NİHAT ASYA KIZ İHL

PLEVNE ANADOLU LİSESİ

 

SINIFI

 

 

 

 

NİKSAR

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

KADİR UMUT ALPARSLAN

ELİFNAZ KALAYCIOĞLU

NOYAN ÖZKAN

 

OKULU

ULVİ SAİME KAYA İLKOKULU

ULVİ SAİME KAYA İLKOKULU

ULVİ SAİME KAYA İLKOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

HİLAL ÖZTÜRK

NİDA GÜR

BETÜL KALAYCIOĞLU

 

OKULU

MAHMUDİYE ORTAOKULU

KAYA İSMET ÖZDEN ORTAOKULU

KAYA İSMET ÖZDEN ORTAOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

MERVE YILDIZ

BERRA KABAK

HATİCE ESRA KORKMAZ

 

OKULU

NİKSAR ANADOLU LİSESİ

NİKSAR ANADOLU LİSESİ

NİKSAR ANADOLU LİSESİ

 

SINIFI

 

 

 

 

PAZAR

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

FATMA ZEHRA ASLAN

KAYRA DEMİREL

ASYA EMİNE EMİREL

 

OKULU

ATATÜRK İLKOKULU

ATATÜRK İLKOKULU

ATATÜRK İLKOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

HİRANUR TEKİN

BUSE DAĞ

BELİNAY AMUR

 

OKULU

Ş. HÜSEYİN KOCABAŞ ORTAOKULU

DEREKÖY ORTAOKULU

Ş. HÜSEYİN KOCABAŞ ORTAOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

ŞEVVAL ALEV

NAZİKE HAS

SAKİNE KOÇAK

 

OKULU

ÜZÜMÖREN ÇPL

ÜZÜMÖREN ÇPL

ÜZÜMÖREN ÇPL

 

SINIFI

 

 

 

 

REŞADİYE

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

BAŞAK SUDENAZ ERYILMAZ

NAİL EMRE ERYILMAZ

FARUK KERİM MISIRLI

 

OKULU

GAZİPAŞA BURHAN ARAS İLKOKULU

GAZİPAŞA BURHAN ARAS İLKOKULU

GAZİPAŞA BURHAN ARAS İLKOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

YUSUF SAİD DEMİR

ELİF BERİL ÖZTÜRK

NAZLIGÜL KILIÇ

 

OKULU

REŞADİYE İMAM HATİP ORTAOKULU

ATATÜRK ORTAOKULU

15 TEMMUZ Ş. ERKAN YİĞİT ORTAOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

MUSTAFA AKBULUT

ESMANUR KARACA

ZEYNEP ÇİĞDEM

 

OKULU

BORSA İST. FEN LİSESİ

SEBAHAT-İSMET ERDEN ANADOLU LİSESİ

REŞADİYE ANADOLU İHL

 

SINIFI

12. SINIF

9. SINIF

9. SINIF

 

SULUSARAY

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

ELİFNAZ UYGUN

AHMET İRFAN CANİKLİ

ELVİN ARIKAN

 

OKULU

ATATÜRK İLKOKULU

ATATÜRK İLKOKULU

ATATÜRK İLKOKULU

 

SINIFI

 

 

 

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

AHMET YURTKULU

NİSANUR KARA

KEVSER ÇOLAK

 

OKULU

15 TEMMUZ Ş. MEHMET GÜDER İHO

ALANYURT ORTAOKULU

15 TEMMUZ Ş. MEHMET GÜDER İHO

 

SINIFI

 

 

 

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

ZEHRA YILMAZ

SEDANUR YAĞCI

KÜBRA SAĞIR

 

OKULU

SULUSARAY ÇPL

SULUSARAY ÇPL

SULUSARAY ÇPL

 

SINIFI

 

 

 

 

TURHAL

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

DENIZ EGE TONKTONKAL

ZEYNEP NAZLI DURSUN

CEREN HAZAL AĞAR

 

OKULU

Cengiz Topel İlkokulu

Cengiz Topel İlkokulu

Tatlıcak İlkokulu

 

SINIFI

4. SINIF

2. SINIF

2. SINIF

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

SIRMA DÖNMEZ

BELINAY KAYNARPUNAR

İREM NAZ KARACA

 

OKULU

İBNİ SİNA ORTAOKULU

Cengiz Topel Ortaokulu

Alparslan Ortaokulu

 

SINIFI

6. SINIF

8. SINIF

7. SINIF

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

AKSANUR BAYRAKTUTAR

NİSA KOÇ

RABİA ERKOÇ

 

OKULU

15 Temmuz Şehit Ferhat Koç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Şehit Yüzbaşı Erdal Okul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Yeşilırmak Anadolu Lisesi

 

SINIFI

10. SINIF

11. SINIF

11. SINIF

 

YEŞİLYURT

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

ESMA TUNA BABACAN

ÜMMÜ GÜLSÜM SADAKAT

AHMET EFE KARASUBAŞI

 

OKULU

MİLLİ HAKİMİYET İLKOKULU

MİLLİ HAKİMİYET İLKOKULU

MİLLİ HAKİMİYET İLKOKULU

 

SINIFI

3. SINIF

3. SINIF

2. SINIF

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

BUSENAZ KARATAŞ

SEFER BABACAN

SUDENAZ KARATAŞ

 

OKULU

MİLLİ HAKİMİYET ORTAOKULU

MİLLİ HAKİMİYET ORTAOKULU

MİLLİ HAKİMİYET ORTAOKULU

 

SINIFI

5. SINIF

6. SINIF

6. SINIF

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

 

 

 

 

OKULU

 

 

 

 

SINIFI

 

 

 

 

ZİLE

İLKOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

RAMAZAN YİĞİT YEŞİLKUŞ

NURDAN KÖKNARI

SİMAY SUSUR

 

OKULU

Atiye Bekir Dinçerler İlkokulu

Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu

Melik Gazi İlkokulu

 

SINIFI

4. Sınıf

3. Sınıf

3. Sınıf

 

ORTAOKUL

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

MERT BURAK KÖSEOĞLU

RUKIYE DUDU AÇIKGÖZ

ESRA ŞERIBAN PALA

 

OKULU

Fevzi Çakmak Ortaokulu

Fevzi Çakmak Ortaokulu

Alparslan Ortaokulu

 

SINIFI

6. SINIF

8. SINIF

7. SINIF

 

LİSE

 

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

 

ADI SOYADI

MEDINE SAADET YILMAZ

İREMNUR İNAN

Gizem Tilbe

 

OKULU

Dinçerler 75. Yıl Anadolu Lisesi

Dinçerler 75. Yıl Anadolu Lisesi

Dinçerler 75. Yıl Anadolu Lisesi

 

SINIFI

9. Sınıf

9. Sınıf

9. Sınıf